Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hallókészülékesek irjanak...

Hallókészülékesek irjanak kérem. Ha valaki hallókészülékes annak normális a néha előjövő fülzúgás? Mert már megőrjít ez. Születéskori halláskárosodásom van elvileg normális de ez besz*rás. Ilyen csipogást hallok.

Figyelt kérdés
2010. jan. 24. 02:10
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Az ijesztő az, az hogy akkor sosincs ha nem gondolok rá, de ha gondolok rá máris zúg a fülem:(
2010. jan. 24. 02:11
 2/11 anonim ***** válasza:
Az apósöm hord hallókészüléket,és néha neki is vannak hasonló problémái. Olyankor visszamennek,ahol a készüléket kapta,és valamit állítanak rajta. Utána egy ideig újra minden rendben szokott lenni.Esetleg meg lehetne próbálni.Mielőbbi javulást!
2010. jan. 24. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nekem akkor van ez a probléma ha nincs rajtam....:(
2010. jan. 24. 15:34
 4/11 anonim ***** válasza:
Akkor sajnos nem tudok segíteni(: Orvossal beszéltél? Esetleg ideggyógyásszal is konzultálhatnál,mert úgy tudom,a fül az egyensúlyi problémáknál is szerepet játszhat,tehát lehet,hogy épp ő tudna segíteni.Üdv!
2010. jan. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Nekem rtg-en derült ki két nyakcsigolyám közti rés beszűkült és nyom egy hallóideget,amitől a hallásom is rosszabb,na meg a fülzúgás
2010. febr. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

Szia! Nekem 3éve van hallókészülékem és én is hallok csipogást...IS! Gyakran előfordul,hogy reggel felébredek és hangos susogást hallok,5mp-es szünetekkel,kb. 10-percen keresztűl.

Na ez mitől lehet?

28/L

2010. júl. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szia! Nem tudom, még aktuális- e a kérdésed.

Én is hallókészüléket viselek, és ha rajtam van, sokkal könnyebb a fülzúgással, ami sajnos nálam is folyamatos, néha megőrülök tőle.

Az audiológus szakorvos azt mondta, sajnos a halláscsökkenés ezzel jár, amit én már nem szeretnék elfogadni.

Azt olvastam valahol, hogy a II. kerületven van egy ilyen magánklinika, ahol a fülzúgással foglalkoznak, már gondolkoztam rajta, hogy megkeresem őket.

Ha gondolod, írjuk meg egymásnak, ha másért nem tapasztalatcsere miatt, hogy sikerült intézni!

2010. nov. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Nekem még mindig zúg,sőt mintha rosszabbul hallanék. :(

ezen a klinikán vajon mennyit kérnek a vizsgálatért?

Van ennek honlapja?

28/L

2010. nov. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
A fülzúgásnak, és a készüléknek nem feltétlenül van köze egymáshoz. Ha túl vagy minden kivizsgáláson (CT, RTG, otoneurológia, stb.) és nem szervi elváltozás okozza a tinnitust, akkor is többféle terápiás módszert választhatsz. A leggyakoribbak: meditációs CD, tinnitus masker (hallókészülékhez hasonló eszköz, mely a fülbe helyezve elfedheti a fülzúgást) vagy softlézer kezelés, melyet az eszköz bérlésével, vagy megvásárlásával magad kezelheted otthon a fülzúgásodat, illetve egyéb nyavalyáidat.
2010. nov. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szia! Megoldódott már a problémád? Én két éve hordok hallókészüléket és én is folyamatosan küzdök a fülzúgással. Esetleg beszámolhatnál róla, mire jutottál...köszi
2011. okt. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!