Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi a bajunk (részletek lent)?

Mi a bajunk (részletek lent)?

Figyelt kérdés

Kb 1 órája lettünk rosszúl... a tüneteink megeggyeznek:

kábultság,fülzúgás , fejfájás, hányinger, szédülés, zavartság, izomgörcsök.


2010. jan. 23. 17:43
1 2 3 4 5 6
 31/55 anonim ***** válasza:
Hurrá!!!!!!!!Gyerekek majd írjatok mi újság!!!!!!!!!!!!
2010. jan. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 A kérdező kommentje:
Már ha kiengednek, hisztérikusan félek a korházaktól és általllában mindent meghteszek hogy elkerüljem ... Köszi a segigtséget. Majd irunk.
2010. jan. 23. 18:30
 33/55 anonim ***** válasza:
szuper! nyissátok ki az ajtót, hogy be tudjanak jönni, ha rosszabbul lennétek. majd írj, ha hazaengedtek, hogy mi lett!!! jobbulást, innen gondolom már sínen vagytok! ügyesek voltatok!!
2010. jan. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 anonim ***** válasza:
Nyugi, most már jó kezekbe kerültök. Gondolok rátok!!!!Nincs hiszti csak élet!!!!
2010. jan. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/55 anonim ***** válasza:
ne aggódj, szerintem nem lesz semmi, csaj lefektetnek, kaptok oxigént, meg gondolom vmi gyógyszert, stb. gondolom éjszakára bent tartanak megfigyelésre, de ennyi!
2010. jan. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 anonim ***** válasza:
és mindenképp hangsúlyozzátok a kórházban, hogy az ALLE-ben voltatok!! rohadjanak meg, remélem megbüntetik őket keményen... jó hogy nem halt bele még valaki!!!
2010. jan. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/55 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kommentelők szinte egy család lettünk itt látatlanból. Annyira örülök, hogy mindenki egyért egy mindenkért!!! És ha ennek a két embernek nekünk sikerült az életét megmenteni, az a világon a legnagyobb öröm ami ért ma minket. Én csak azt nem értem, ha valóban az Alle volt a bűnös, hány embernek kell még ugyanezt átélnie, és szakavatott, és talpraesett emberek nélkül azt sem tudnák hova forduljanak segítségért. De most jó helyre írtak!!
2010. jan. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 anonim ***** válasza:
Remélem jobban vagytok és kiengednek mielöbb titeket!
2010. jan. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 anonim ***** válasza:
én is örültünk neki, hogy ilyen egybehangzóan mindenki segített :)
2010. jan. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 anonim ***** válasza:
akarom mondani: örültem
2010. jan. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!