Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ennyit jelentene a B-vitamin?...

Ennyit jelentene a B-vitamin? Ez komolyan a hatása vagy csak placebo?

Figyelt kérdés

Nagyon szorongtam, stresszeltem, mindenen elsírtam magam, a bőrömön is látszott, h vitaminhiányos állapotban van, így 1 hete B-vitamin komplexet szedek és azóta nagyon nyugodt vagyok, nem szorongok, nem stresszelek. Ennyit jelentene a B-vitamin vagy csak beképzelem a hatását?

köszi



2014. okt. 9. 10:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A b-vitamin ha még "nincs nagy baj" segít az ilyen panaszokon. Úgy mint a gyógyteák is. Ne aggódj. :) Örülj hogy jól vagy.


Nekem már sajna kevés volt.

2014. okt. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi :) neked pedig sok mosolyt kívánok :)
2014. okt. 9. 10:59
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Is-is, a kettő nem zárja ki egymást.
2014. okt. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Érdemes utánagondolni, miért volt vitaminhiányod! Kiegyensúlyozott, egészséges táplálkozás, jó emésztés, rostok, vitaminok, mozgás?
2014. okt. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
96%

Igen! A B-vitamin nagyobb mennyiségben szedve nekem csodákat művelt, nagyon sokat segített a stresszoldásban, megnyugvásban!

Örülök, hogy rátaláltál, jó egészséget! :)

2014. okt. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszi!

gyomorfekélyem van (stressz miatt) és ételallergiám is lett, így sok ételt nem ehetek, emiatt lettem vitaminhiányos.

2014. okt. 9. 18:38
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló cipőben járok, mint te! Nekem is sok az ételallergiám, és nekem is kell pótolni a vitaminokat. Kitartás! :)
2014. okt. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!