Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hízni fogok-e ettől?

Hízni fogok-e ettől?

Figyelt kérdés
Nagyon sovány vagyok, pedig rendszeresen, változatosan, és sokszor étkezem, úgy ahogy azt a hízókúra szabályainál feltüntették. A nassolnivalóknál van egy kis gond, nem engedhetem meg magamnak mindennap a csokoládévásárlást, sem pedig a mogyorót. Itt olvastam egy nagyon jó ötletet, és olcsón kijövök vele: mézes dió. Egy kis csészébe megtörtem kb 10 diót, mézet öntöttem rá, és ezt eszegetem lefekvésig (mert egyszerre túl sok lenne, és túl édes is). Mondjuk holnapután megismételném, és így tovább egy-két hétig. Hatásos lenne?
2010. jan. 22. 16:36
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocs: helyes kérdésfeltevés: Fogok-e hízni ettől?
2010. jan. 22. 16:37
 2/5 anonim ***** válasza:
bocsi, nem tudom a választ, csak én is hasonló helyzetben vagyok, h hízni szeretnék:) remélem ez jó megoldás:)
2010. jan. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Este 8-9 körül ülj le vacsorázni mondjuk kenyeret, biztos hízni fogsz tőle, sok sikert =)
2010. jan. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

majd én is kipróbálom ezt a megoldást.:D

Én mogyit szoktam enni vacsora után a barátok közt közbe. amikor vége egyből alszok is. de nem láccik meg rajtam :/

2010. jan. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én semmitől se hízok... este 3 db nagy fehér kenyér kolbásszal, csoki, stb de semmi. Szánalmas a testalkatom erre csak ezt tudom mondani :'( Ebbe megyek tönkre idegielg hogy nem bírom meggízni sehogysem


184 cm 57kg


16/F

2010. jan. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!