Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mondanátok valamilyen jó kis...

Selender kérdése:

Mondanátok valamilyen jó kis agyserkentő, agyfelpörgető étrendet?

Figyelt kérdés

2014. szept. 28. 12:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A lényeg, hogy fehérjedús étrend legyen kevés szénhidráttal, sok dióval, magokkal és még több gyömbérrel. De az jó, ha evés után rágcsálsz friss vagy kandírozott gyömbért.
2014. szept. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

etrendem az nincs max hogy milyen eteleket egyel ami jo agyserkento

Gyomber ( nem sok,csinalj teat,esetleg amikor levest fozol tedd bele vagy napi 1 ek gyomber. reszelj le egy kicsi gyombert tegyel hozza mezet es voala:D)

pisztacia: napi par szem eleg belole,en tanulas elott ettem mindig es jobban fogott az agyam:D

Zold tea: elenkit

fekete tea szint ugy...

petrezselyem.

ezek egy kicsit felelinkitik az agyat.

Vagy van egy gyogyszer amit szedtem az jo volt:

Ginko biloba a neve. mindennap szedtem es jobban emlekeztem mindenre,ugyanugy anyukam is,jobb lett a felfogasi kepessegem:D

2014. szept. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
a hal agy serkentő, vagyis a benne lévő omega3 zsírsav. Egyszer csináltak egy kísérletet, hogy egy fickó, egy vagy talán három hónapig, csak halat evett, persze mindenféleképpen elkészítve meg változatosan, de a lényeg, hogy csak halat evet, És sokkal jobb eredményt ért el ugyan azon a teszten utána mint előtte és közben nem tanult semmi, szóval nem volt benne csalás, hogy készült volna rá.
2014. szept. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

király köszi :D


Pont a gingko miatt kezdtem el ezen agyalni...mert apukám elkezdte, én viszont gondoltam nem szedem, mert az érrendszeri, időskori stb dologra van, én meg még fiatal vagyok. De gondoltam valamit kéne kitalálni vizsgák előtt...:D

2014. szept. 28. 14:15
 5/6 A kérdező kommentje:
A mindenféle halkonzervek is megfelelnek?
2014. szept. 28. 14:16
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ahan gondolom,elvégre hal hal. de azért te egyél változatosan :)
2014. szept. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!