Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hepatitisz b ellen kaptam...

Hepatitisz b ellen kaptam védőoltást, de meg vagyok megfázva az baj?

Figyelt kérdés
Lehet komoly bajom?
2014. szept. 25. 15:21
 1/5 anonim válasza:
100%

Nem akarlak megijeszteni, de persze, hogy lehet bajod! Miért nem szóltál oltás előtt, hogy beteg vagy?!

Figyelj, az oltásban legyengített baktériumok/vírusok vannak. A tested, immunrendszered most gyengébb, mert megfáztál, szóval már amúgy is voltak benned bacik... Ezekhez most még jöttek az oltás során kapott baktériumok. Hogy is mondjam? Ezek most összefogtak ellened, az immunrendszered ellen, és együtt rombolják azt...

Vigyázz, nehogy tüdőgyulladásod vagy kötőhártya/arcüreggyulladásod legyen! Gyógyulj meg mihamarabb! Én a helyedben citromot ennék, rengeteget! Tudom, hogy nem finom, de nagyon sok vitamin van benne. Ha, pedig érzed, hogy fáj a mellkasod egy picit is, azonnal tegyél rá forró törülközőt!

Sok sikert! Imádkozom érted! :)

2014. okt. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Azt még elfelejtettem, hogy pár napig mérd gyakran a lázad!
2014. okt. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Igaza van az előttem szólónak!

Mivel a hepatitis b vírus örökítőanyaga kétszálú dezoxi-ribonukleinsav, ezért megelőzhető a komolyabb baj, ha citromot eszel (ebből napi 1 ajánlott), illetve ha élesztőt csipegetsz heti ötször.

Jót teszel még azzal is, bár furcsa lehet, hogy margarint kensz a mellkasodra. Ugyanis a foszfatid bejut a szervezetedbe,ami jótékony hatással lehet a kapszidokra.


Remélem, nem lesz komolyabb bajod.

Írj nyugodtan, ha tanácsra van szükséged! ;)

2014. okt. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Tényleg! Én is hallottam már ezekről is! Egyszer az öreg nénik mondták, hogy régen így gyógyították magukat/ egymást. És milyen sokáig éltek! szerintem próbáld ki, nehogy komolyabb bajod legyen!
2014. okt. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A megfázás után lett egy arcüreggyulladásom(de ez nálam nem újdonság, mert megfázás után mindig ez lesz) és antibiotikum nélkül 3 nap alatt meggyógyultam
2014. okt. 5. 20:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!