Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Holnap lessz végbél tükrözésem...

Holnap lessz végbél tükrözésem, egy ici picit ettem ma, mi lessz?

Figyelt kérdés
nem szabadott volna egesz nap egyek....de én ettem egy pici gabona pelyhet, egy ici pici májkrémet ,meg bableves levét de ezeket egy kanallal csak :(
2014. szept. 23. 21:48
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Hihetetlen, hogy nem bírtad ki, hogy ne egyél... Most magadra vess és ne sírjon a szád, ha újra kell csinálni a tükrözést.
2014. szept. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
:(
2014. szept. 23. 22:01
 3/9 anonim ***** válasza:
35%

Első, miért vagy ilyen rosszindulatú? Senki nem bírná ki, hogy ne egyen egy egész napig!


Szerintem elég sok idő el fog telni még holnapig, jó eséllyel nem lesz gond!

2014. szept. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van az elsőnek, nem véletlenül csinálják a hashajtást és az éheztetést. Muszáj, hogy tiszták legyenek a beleid, különben nem fog látszani semmi érdemleges, és csinálhatják újra az egészet. Szóval reménykedj, hogy minden oké legyen, biztosan nem leányálom a tükrözés, kitartást holnapra!
2014. szept. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok rosszindulatú, nekem is volt és képzeld nem ettem egész nap semmit és kibírtam. Nem véletlen mondják, hogy nem szabad enni. Arra ő b*szik rá, ha újra kell csinálni.
2014. szept. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
innom szabad ma? ma megyegy negyed tizre
2014. szept. 24. 08:22
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Pedig az elsőnek igaza van, jó dinkn viselkedtél, kérdező. Ráadásul lehet, meg is szívtad, mert csinálhatják újra. Okkal nem engedik az evést!


Na, mindegy, mi lett végül?

2014. szept. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
huuu szerencsére minden oké volt! köszi!!
2014. szept. 24. 15:46
 9/9 anonim válasza:

Végbél tükrözés előtt miért kellene koplalni?

Az csak vastagbél tükrözésénél van, nem?

2014. okt. 11. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!