Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak a vízhólyaggal?

Mit csináljak a vízhólyaggal?

Figyelt kérdés
Van a talpamon egy nagy vízhólyag,és fáj.Mit csináljak vele,hogy hamar eltünjön?:(
2010. jan. 20. 16:11
 1/5 anonim ***** válasza:
szúrd ki, sebtapasz és kíméld
2010. jan. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szurd ki ovatosan egy tuvel.Mondjuk errol a modszerrol megoszlanak a velemenyek, van, aki azt mondja, h nem szabad kiszurni, de en mindig ki szoktam, es utana tok hamar begyogyul.
2010. jan. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
En sose szoktam kiszurni es sokkal konnyebben gyogyul mint a masik modszerrel
2010. jan. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
En azt hallottam, h tuvel egy cernat kell bele"vezetni", bennehagyni, az majd felszivja a vizet. De sokaig, mert ugye mindig ujratelitodik. De hogy mukodik e a dolog, meg ilyesmi, azt nem tudom, mert meg nem probaltam. :)
2010. jan. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A cérnás dolog nem szívja fel,nem ez a lényege,hanem hogy nyitva tartsa a hólyagot,így kiürül az extra szmötyi.Nekem ez szokott beválni nagy vízhólyagnál ;)
2010. jan. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!