Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Otthoni víztisztító vásárlásán...

Otthoni víztisztító vásárlásánál mire kell ügyelni?

Figyelt kérdés
Mindenképp szeretnénk venni egyet, de kezdünk elveszni a részletek, adatok és " a miénk a legjobb" leírások között...Valós tapasztalatok, "kisbetűs részek" érdekelnének.
2010. jan. 20. 00:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Arra kérdezzetek rá, milyen szűrője van az adott víztisztítónak. Van amelyiknek több-kevesebb, árban is van különbség, aztán rangsoroljatok.
2010. jan. 20. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Mindenképp fordított ozmózisos tisztítót érdemes venni, ezen kívül azt mondják erre érdemes még figyelni:



· Megbízható és ellenőrizhető gyártótól származzon


· Egészséget nem károsító anyagokból készüljön, amit minősítési tanúsítványokkal tudnak igazolni


· UV-csírátlanító rendszer garantálja a víztartályban tárolt víz baktériummentes minőségét


· Számítógépes felügyeleti rendszer jelezze a szűrőcsere szükségességét


· Megbízható szervízhálózattal rendelkezzen


innen van: [link]

2010. jan. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Ebben a témában már én is összeszedtem néhány cikket, és hozzátettem a saját tapasztalataimat, javaslataimat. Ha gondolod, nézd meg:


[link]

2010. ápr. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

Érdemes független víztechnikai szakértőhöz fordulni, akinek nem érdeke egy bizonyos márkát ajánlani. Hozzáértő, komoly tudással rendelkező emberkétől rendeltünk mi is, és még árban is a legjobb volt. Sok cég sok-sok víztisztítójából lehetett választani, és konkrétan elmondta, hogy melyiknek mi az előnye és hátránya(!), és melyik az, amelyik a választott gép tudásával megegyező, de olcsóbb.

Itt, a gyakorikérdéseken találtam én is: [link]

2011. jan. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!