Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek higiénikus egy...

Szerintetek higiénikus egy olyan törölközőbe törölközni, amit előtte kölcsönadtam másnak?

Figyelt kérdés
2014. szept. 18. 14:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem igazán
2014. szept. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha magas hőfokon kimosod (legalább 60 fokon), akkor utána már nem gond használni, de ha nem mosod ki magas hőfokon, akkor nem túl higiénikus.
2014. szept. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha bele gondolsz szállodákban sem dobják ki a törölközőt minden egyes vendég után, nem igazán szokott ebből gond lenni. Mosd ki magas hőfokon és semmi bajod nem lesz tőle.

De még sorolhatnék olyan példákat, hogy vendég jön hozzád, adsz neki ágyruhát, törölközőt. Lehet ez barát, vagy családtag, utánuk sem szokás lemondani a textilről.

2014. szept. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha kimostad, akkor igen.
2014. szept. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is szállodás, illetve a vendégséges dologgal akartam jönni. :) Mosd ki és jó lesz.
2014. szept. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!