Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egy gyógyszer meg tud "romlani"?

Egy gyógyszer meg tud "romlani"?

Figyelt kérdés
Otthon találtam egy Nervenplfege nevű növényi gyógyhatású készítményt, és nem tudom, hogy önmagától van kellemetlen szaga vagy már nem jó. Én nagyon szeretném használni, de így nem merem. Főképp emiatt érdeklődöm, de arra is kíváncsi vagyok hogy egy gyógyszer képes e a romlásra

2014. szept. 17. 16:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ezért van minden gyógyszerre ráírva, hogy meddig használható fel.
2014. szept. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

MINDEN gyógyszeren ott kell lennie a gyártási és az érvényességi dátumnak.

Ha ezt nem találod, sürgősen dobd ki, mert komoly veszélynek teszed ki magadat, ha beveszel egy lejárt gyógyszert, még akkor is, ha az olyan növényi anyagolból készült, mint a tied.

Súlyos vese- és egyéb bántalmakat okozhat egy érvénytelen szer beszedése!

2014. szept. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Gondolom már nem aktuális, de nem azért büdös mert megromlott, annak a bogyónak alapból ilyen szaga van a macsakagyökér miatt, én most kezdtem el szedni és nagyon büdös :O
2015. dec. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!