Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet ez agydaganatnak a tünete?

Lehet ez agydaganatnak a tünete?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 16 éves lány vagyok, és tudom, hogy nem szabad ilyen korban még ezen rágódnom, de kezdek megijedni kicsit. Nagyon sokat fáj a fejem, már nagyon régóta, majdnem mindennap. már vagy 13 éves korom óta. Voltunk vérvételen, nem mutatott semmi bajt.(2éve kb) Most viszont már van még egy problémám. Amikor reggel felébredek( akár nappal egy kis alvás után, avgy reggel) iszonyatos vérszagot érzek az orromban. Úgy értem, hogy az orromban, hogy mintha elkezdene vérezni, de mégsme vérzik. Az elején még tudomást sem vettem róla, figyelmen kívül hagytam, de msot már kicsit aggaszt:S Anyunak mondta, azt mondta el kell mennem kivizsgálásra. Ő nem mondja, meg nem akarom ezzel idegesíteni, hogy mégjobban aggódjon, de attól tartok h esetleg agydaganat:S
2010. jan. 17. 19:50
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsi a gépelési hibákért, kicsit siettem.
2010. jan. 17. 19:51
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez nem hiszem,hogy agydaganat tunetei,tessék felkeresni ful-orr-gégészt!Az is lehet,hogy csak beképzeled magadnak ezt a vérszagot!Nem alszol vélétlenul keveset,vagy nem fogyokuràzol,mert ezek csinàlhatnak fejfàjàst,vagy kimerulést!
2010. jan. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
DE, már nem tudom hány éve fogyókúrázom. Tavaly télen anorexiás voltam, aztán kigyógyultam nagy nehezen belőle, híztam egy csomót, és most megint fogyózom, de most vigyázom ne legyen megint baj belőle...A vérszagot meg nem hiszem, hogy beképzelem, nem vagyok egy hipochonder típus egyáltalán, ráadásul valamikor annyira érzem, hogy szinte hányinger kap el:S
2010. jan. 17. 20:05
 4/6 A kérdező kommentje:
Jaj a legfontosabbat elfelejtettem írni:Köszönöm szépen a válaszod!
2010. jan. 17. 20:05
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősömnek agydaganata van, de ő szédült, nem látott,fájt a feje és elfelejtett dolgokat.
2010. jan. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az agydaganat nagyon ritka betegség, úgyhogy más kórképek valószínűbbek.

Iszol rendesen?

2010. jan. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!