Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » SEGÍTSETEK KÉRLEK! Valami nem...

SEGÍTSETEK KÉRLEK! Valami nem stimmel a torkommal. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
2013. októberében kivették a torokmandulámat. Nekem mindig begyulladt évente 3x is a mandulám. Az orvos azt mondta a bal oldali nagyon csúnya volt alig lehetett kiműteni. A műtét óta gyakran éreztem olyat hogy mintha megint begyulladna a mandulám egy oldalt. Ez a bal oldalira vonatkozik. Bár napja lázas voltam kicsit és fájt a torkom is. Most este észrevettem hogy a bal oldali mandulám helyén egy kis lyuk lett ami egyre nagyobb csak. Nagyon nagy a baj? Mi lehet ez? Holnap azonnal elmegyek a kórházba megnézetni, de mégis valaki tudja hogy ez mit jelent és mi a baj mert nagyon meg vagyok ijedve.

2014. aug. 29. 23:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát ha lázas voltál nagy valószínűséggel megint begyulladt

De holnap a kórházba úgyis megmondjak, hogy mi ez pontosan és nem lesz holnapra rosszabb úgyhogy próbálj ne stresszelni.

Tudom könnyű mondani ezt de ha egyfolytában ezen kattog az agyad csak idegesebb leszel

2014. aug. 29. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azért vagyok ilyen ideges mert nem dudorodik semmi se hanem mintha kimarta volna valami és a helyén egy mély és egyre nagyobb lyuk jelentkezik. Amiről még soha nem hallottam.
2014. aug. 30. 00:18
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát ez tényleg furcsa de csak nem lesz holnapra rosszabb és a doki tudni fogja, hogy mi ez és akkor kezel is.

Remélem rendbe jon a torkod

2014. aug. 30. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
majd írd meg, mi volt!
2014. aug. 30. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!