Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek mi lehet a bajom?

Szerintetek mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés

Sziasztok.20. án durva buli volt, egész éjszaka ittam,cigiztem. Rengeteg félét ittam, sokat. Aztán hanyatt feküdtem, egy srác meg nyomkodta ököllel a szegcsontom, mintha újraélesztene.Másnap reggel ha nagy levegőt vettem, fájt a szegcsontom. Eléggé folyik az orrom, tegnap-tegnapelőtt köhögtem, tele van az orrom/torkom váladékkal.

Azóta nem cigizek, mert ilyesmi tünetekre találtam komoly problémákat is, egyfolytában attól félek, hogy bevérzett a tüdőm vagy valami komoly...

Tegnap este, kissé a ball bordám aljába néha beleszúrt a fájdalom(lengőborda) azóta nem fáj, csak este fájt.

Valaki valami ötlet, mi lehet ez, hogyan segíthetnék az elmúláson?



2014. aug. 22. 12:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Talán egy kis porcrepedés keletkezett valahol a szegycsont, bordák táján, majd az idő elmulasztja. A légúti hurutra szintén ezt lehet mondani.
2014. aug. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!