Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen volt a mai napod?...

Milyen volt a mai napod? Különösen jó, szép, örömteli, szomorú, semmilyen?

Figyelt kérdés
Nekem semmi különös. De mikor hazafelé a vonaton ültem fáradtan, mint mindig, arra gondoltam, mennyi helyzet lehetne, amelyben ezt a napot kiváltságnak érezném: háború, halál, nagybetegség, stb. Így hát gyönyörködtem a hétköznap csodájában.
2010. jan. 14. 21:52
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
szar a köbön
2010. jan. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Egész nap nagyon álmos voltam, majdnem elaludtam az órákon. Ráadásul elég hosszú volt ez a nap, de amikor hazajöttem, egyből bedőltem az ágyba, és most ébresztettek a barátaim, szóval most már a kedvem is jó :D
2010. jan. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Fölkeltem fél 6kor, lementem a kutyusommal, aztán elmentem dolgozni. Elég sok munkánk volt, de egy nagyon családias cégnél dolgozom, szóval jól elszórakoztunk közben:)

Aztán hazafelé ideges voltam a hülye sztájk miatt, de végül rájöttem, hogy attól nem lesz jobb. Becsuktam a szemem, és hallgattam az ABBA-tól a Chiquita-t, meg a Winner takes it all-t:)

Most meg megyek aludni, mert holnap is korán kell kelni.

Ahogy a Nagypapám mondta régen:


Szép álmokat, rózsás csókokat:)

2010. jan. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
22:05 fiú :)
2010. jan. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

a szokásos rohanás. gyerekkel a nyakamon. pelust cseréli meg alig bírtam, nem volt olyan hely...

amin kiakadtam, a lidl-ben a nagyobbik gyerekre 84 éves) rájött a pisilhetnék. nem voltak hajlandóak elvinni a személyzeti wc-re, kiküldtek minket az utcára!! hozzáteszem, nem vagyunk szegények, nem szakadt a ruhánk, nem neveletlenek a gyerekek, fehérbőrűek vagyunk, tehát nem a higiénia, nem a beszédstílusunk és nem a hovatartozásunk volt a gond. szuper világ a miénk! :(

2010. jan. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
mosolyogtam--> azt akartam írni, h (4 éves). nem igazán ez jött ki... :)
2010. jan. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Nekem ma jó napom volt,olyan jegyekre zártak le(félévi) amilyenre számítottam.Kellemeseket is csalódtam!:)
2010. jan. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!