Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen betegség tünetei...

Milyen betegség tünetei lehetnek ezek?

Figyelt kérdés
gyakori hasfájás gyomor tájékon hasmenés , néha rossz közérzet. orvosi papír nincs róla de valószínűleg laktózérzékeny lehetek mert ha nem laktóz mentes tejet iszok hasmenésem lesz. de a laktózmentes életmód mellet is gyakoriak a panaszok. gasztroenterológusnál jártam ott a vér vizsgálat ételérzékenységet nem mutatott ki. viszont ha laktózt csak hidrogén terheléses tesztel lehet kimutatni arról azért nincs papírom. nem tudom milyen orvoshoz kellene forduljak vagy nem is kell? 16/F

2014. aug. 17. 23:37
 1/1 A kérdező kommentje:
és az lemaradt hogy 5-6.-os koromban anyagcsere gondozóba jártam túlsúllyal mostanra majdnem 8kg fogytam viszonylag gyorsan és teljesen normális súlyom a magasságomhoz képest és a testtömeg indexem is.anyagcsere gondozóba fél éve nem járok onnan úgy engedtek el hogy semmi bajom. lehet hogy ez miatt volt a gyors fogyás is?
2014. aug. 17. 23:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!