Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy fogom elviselni a kozettet?

Hogy fogom elviselni a kozettet?

Figyelt kérdés

Nemsokára korzettem lesz és attól félek h a suliban piszkálni fognak, röhögni rajtam..ésnem bőgni.

Mennyire vastag?

és póló alá is fel lehet venni?

nyárom nagyon kilátszik ha pló alá veszed fel??


2010. jan. 13. 17:46
 1/7 A kérdező kommentje:
bocsy a ...után azt akartam írni h ÉNMEG bőgni:)
2010. jan. 13. 17:47
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem biztos látszik azért, bár nem volt ilyenem de szerintem póló alá is lehet persze. Gondolom valami műanyagból készül.

De ezért piszkálni, röhögni? Az nem normális aki ilyet tesz.

2010. jan. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Bocsi, de nem tudok rájönni? Hogy mid lesz?
2010. jan. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Gyógyfűzője lesz.
2010. jan. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem lassan 1 éve van korzettem. Eslő napokon tényleg szokatlan lesz (én már lassan olyan stádiumba vagyok hogy lehetséges műteni kell, februárba megyek Pécsre...megnéz a sebész és...valamit fog mondani..) Eleinte nekem azért volt kényelmetlen, mert nyomott, alig bírtam levegőt venni...furcsa volt..első éjszaka már benne is aludtam és csak reggel 6kor éreztem hogy le kell vennem. Napról napra hozzászoktam, de teljesen megszokni nem lehet, mert levegőzni nehéz benne..Én nem hordom suliba mert még a szobámba is nagyon szégyellem! Igaz, ez nem jó példa neked csak elmondom hogy én hanyagolom a fűzőviselést és a tornát is....minden nap szomorú vagyok hogy másnak egyenes gerinccel lehet élni nekem pedig 38°-ossal...:( Minden félelmem az hogy nyáron megműtenek...:S Na sok sikert a fűzőviseléshez, hordd szorgalmasan meglátod jobb lesz! (Nekem sajnos semmit nem javult a kontrollon...) Hordd amíg lehet, amíg javulhat nehogy úgy járj hogy tovább romlik és műteni kelljen!
2010. jan. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagyon nagyon kegyetlen és gonosz aki ilyenért kiröhög. Tudom könnyű azt mondani hogy legyél bátor és ne törődj velük.Mindenesetre én nagyon csodáltam a " Csillag születik" c. műsorban a Veres Robit.Ha törődött volna a csúfolódókkal sose jelentkezett volna .Gyógyulást kívánok neked.
2010. jan. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek aranyosak vagytok:)

és itt az msn-em: erdeiani@citromail.hu

ha korzettes vagy nyugodtan vegyél fel h beszélgethessünk. Sokat jelentene:)

2010. jan. 13. 19:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!