Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Jó minőségű lúdtalpbetét?

Jó minőségű lúdtalpbetét?

Figyelt kérdés

Az ortopéd még tavaly azt mondta szendvics szerkezetű lúdtalpbetétet vegyek a gyógyszertárban. Vettem is.

Ott van benne dudor ahol a talpnak van az az íves része (nekem nem teljesen lapos a talpam, megvan az az ív, de valami süllyedés azért van a csontoknál mert kegyetlenül tudott fájni).

Na most, az a domborulat az nyomta rendesen a talpam és fájt tőle, viszont annyiból jobb volt, hogy nem úgy fájt hogy éreztem hogy borul össze/süllyed le az egész csontozatom, hanem csak azért fájt mert nyomta.

Viszont elkezdett mostanában szúrni lépés közben a jobb oldali. Látszik azon a helyen egy kis mélyedés de akárhogy dörzsöltem, hajlítottam, semmi nem áll ki belőle szóval fogalmam nincs mi lehet.

Mit volt mit tenni, vettem újat. De ez a korábbi ez ilyen bézs színű volt, most sötétbarna színűt kaptam és teljesen más. Máshol vannak a dudorok is, és ráadásul egy vékony sz@r az egész. Beleraktam a cipőmbe. Az egyikbe sikerült, a baloldaliba meg ahogy akartam rakni már teljesen össze is gyűrődött.


Ismer valaki valami jó minőségű lúdtalpbetétet? Hol és mennyiért lehet venni? És egyáltalán honnan ismerem fel hogy jó minőség? Most már nem tudom mit tegyek, mert nem akarom jobban tönkretenni a lábfejem.

Így is hülyének néznek meg nyafogósnak, hogy milyen kevés séta után elkezd fájni (aztán átterjed mindenhova a fájdalom és fáradtság, és hamar elegem lesz mindenből csak le akarok ülni és pihenni).

Előre is köszönöm a segítséget!



2014. aug. 7. 12:24
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!