Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Bedugult a fülem. Mit tegyek?...

Bedugult a fülem. Mit tegyek? Többi lent.

Figyelt kérdés
Tegnap délután fürödtem a medencébe ami 140 cm mély. Volt rajtam az az orr befogós úszószemcsi és amikor le úsztam az aljára akkor bedugult a jobb fülem. Mikor feljöttem a víz alól akkor ki akarzam dugitani ami sikerült de egyből vissza dugult és ezt csináltam olyan 10x. Nem foglalkoztam vele, ugy gondoltam majd kidugul. Amikor kijöttem egy picit volt bedugulva, de amikor le akartam feküdni aludni akkor már nagyon be volt dugulva. Direkt jobb oldalra feküdtem hogy ki tudjon folyni az este folyamán. De most reggel még mindig be van dugulva. De nem ugy mintha víz lenne benne. Nem fáj, meg hallok tőle de idegesít. Mit csináljak ,hogy kiduguljon?

2014. júl. 28. 09:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Szinte biztos, hogy még víz van benne. Sokszor segít, ha belecseppentesz még pár csepp vizet, és az valahogy "kihúzza". Csak úgy kézből csorgasd bele, aztán döntsd oldalra a fejed, ugrálhatsz is fél lábon, úgy hamarabb kijön.
2014. júl. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!