Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Most megrázott az áram vagy...

Most megrázott az áram vagy nem? Lejjebb írom.

Figyelt kérdés

A mikró kivágta a biztosítékot. (Most költöztem új albiba). A mikró elosztóba volt bedugva. A főkapcsolót visszanyomtam, és ugyanabba az elosztóban lévő hűtőt kihúztam, ami éppen akkor járt, és nagy fény csapott fel a konnektorból. Megijedtem, de nem éreztem közben semmit, viszont most már 2 órája bizsereg mindkét alkarom. Mást nem érzek.


Most csak beképzelem, vagy tényleg történt valami? Kicsit hipochonder vagyok, úgyhogy félek.



2014. júl. 22. 23:44
 1/7 Egy ork ***** válasza:
Ha abban a pillanatban úgy érezted , hogy a közeli végtagod összehúzodott, a szokásosnál gyorsabban, akkor igen.
2014. júl. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csak a földelésig húzott át, megérezted volna, ha megüt. És áramütés után szívproblémáid lennének 2 órával, nem alkar fájdalom.
2014. júl. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem, akkor nem éreztem semmit, csak megijedtem a "villámlástól". Utána kezdtem érezni, hogy bizsereg. DE lehet, hogy beképzelem? Vagy van ilyen, hogy akkor nem érzek semmit, csak utána?
2014. júl. 22. 23:55
 4/7 anonim válasza:
Lehet az ijedségtől bizsereg, főleg ha kicsit hipohander vagy. A stressz válthat ki ilyet.
2014. júl. 23. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Kezdek megnyugodni.
2014. júl. 23. 00:16
 6/7 anonim ***** válasza:
Engem a fűnyíró rázott meg,földhöz is vágott rendesen.Nem bizseregtem utána.Szóval téged nem rázott meg,csak bebeszéled magadnak!
2014. júl. 23. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Érdekes engem is rázot már meg de nekem nem fájt! (Nem húzta össze) pedig egy szakad táp kábel (pont a fázis volt elszakadva és közben a màsik kezemel a radiátort fogtam
2019. máj. 24. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!