Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vérszegény vagyok. Elég...

Vérszegény vagyok. Elég régóta. Miből mennyit szedjek?

Figyelt kérdés

Dokim nem csinál semmit csak küldözget laborba és hasi uhra. Laborba hétfőn kértem időpontot július végére kaptam.

Nagyon fárad és ingerlékeny vagyok. Olvastam hogy vasat, folsavat és b komplex vitamint kell szedni. De miből mennyit?

Kénytelen vagyok magam kúrálni, mert semmit nem bírok csinálni már. 3 napja takarítom a házat (2 szintes családi) és még mindig bem fejeztem be. Nem azért mert kosz van, hanem mert nagyon hamar elfáradok. Közben étessem a jószágokat, szedjek nekik zöldet, kapáljam a kertet, főzzek ebédet, mossak és teregessek és foglalkozzak a gyerekkel.


2014. júl. 2. 20:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen vérszegénység. Azért küldte az orvos laborba, hogy kiderüljön. Nem mindegy ugyanis, hogy mi okozza, mivel a vérszegénység csak tünet. Mindig az okát kell kezelni. A vérszegénységről bővebben itt lehet olvasni: [link]
2014. júl. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez olvastam. És addig mi lesz? Július vége messze van még.
2014. júl. 2. 20:27
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha gyorsan kell vérvétel, akkor vannak már olyan helyek, ahol igaz pénzért, de megcsinálják rögtön. Esetleg még ez lehet megoldás.
2014. júl. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!