Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Meddig perelhetném a kórházat?

Meddig perelhetném a kórházat?

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok. És tavaly áprilisban bekerültem az alap betegségem miatt(crohn)a kórházba. 2 hét belgyógyászati osztályon tartózkodás után gyógyszerekkel kezeltek,de 10 napja tartó lázam okát nem tudták kideríteni. Olyan rossz lett az állapotom, hogy az intenzív osztályra vittek. Mikor levittek már 2 oldali tüdőgyulladásom volt. De még itt sem tudták mi a baj. Utána nem emlékszem mi történt, és arra keltem, hogy egy kb.20cm-es függőleges vágás van a hasamon.Felfekvések a sarkaimon és a keresztcsontomnál. Párom elmondta, hogy behívták, hogy írja alá a papírt, hogy megműthetnek, mert fél napot jósoltak. Későn vették észre, hogy kifakadt az epehólyagom. 2 hetet töltöttem az intenzív osztályon abból 5 napot altattak, mivel műtét után szeptikus sokkot is kaptam.Úgy érzem a kórház hibájából kerültem ilyen veszélyes állapotba, csak akkor erőm sem volt lépni valamit. De azóta nem bírom feldolgozni. Van egy 3 éves Kisfiam aki ennek köszönhetően, 2 hónapot töltött nélkülem. :( Amit soha nem tudok kárpótolni Neki, hogy egyik napról a másikra elveszítette azt a biztonságos környezetet és anyai szeretetet amire szüksége van egy gyermeknek. És majdnem az édesanyját is.

2014. júl. 2. 15:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Szinte esélytelen, hogy bármit megnyerj ellenük. Találnak valami "magyarázatot", hogy miért nem lehetett időben észrevenni a betegségedet, és hogy miért nem hibásak semmiért, és hogy igazából neked kéne hálásnak lenni, hogy észrevették.

Ez a kórházakban így megy.

Minden esetre keress fel egy ügyvédet, de nem hiszem, hogy bármit elérnél. :/

2014. júl. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Igaz régen történt az eseted, de most bukkantam rá. Most én is ebben a cipőben járok, Én is két hétig jártam kórházba hasi fájdalmakkal , lázzal. Majd megállapították, hogy miómám van. Elmentem egy másik kórházba, ott rögtön bennt is marasztaltak, mert kiderült, hogy nem miómám van, hanem egy nagy tályog a hasamban, amit rögtön meg is műtőttek. Közel szeptikus állapotban voltam már ekkor. Ezután két nappal perforál a vastagbél, mégegy életmenő műtét következett, ráadásul kaptam egy ideiglenes sztómát 6 hónapra. Szeretnék én is kártérítést kérni az első kórháztól. Kíváncsi lennék, neked sikerült-e akkor valami?
2016. ápr. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jutottatok valamire? Èn is orvosi műhiba áldozata vagyok. Pereskedni szeretnèk ès keveset tudok az üggyel kapcsolatban.
2018. dec. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!