Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csinálnak a neurológián?...

Mit csinálnak a neurológián? Pszichés gonddal megyek.

Figyelt kérdés
Befektettek a korházba mert remegek és depis vagyok.Mit fognak csinálni?Mire számítsak?
2010. jan. 5. 20:52
 1/8 anonim ***** válasza:

A Neurológia Ideggyógyászat, de te szerintem a Pszichiátriára kerülsz.

Kapsz valami kedély javító gyógyszert, meg beszélgetésre számíthatsz, egy pszichiáterrel. Nem lesz elektrosokk, meg kényszerzubbony, nyugi.

2010. jan. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ez valóban pszichés gond.. Kérlek, tegyél fel magadnak három egyszerű kérdést.. Az egyik: Mennyire szereted őszintén önmagadat?, mennyi gondolod hogy hasznos, értékes, érdemes emberi lény vagy?

A másik.. Mennyire érzed hogy az életedet te irányítod, és nem pedig másokat, körülményeket hibáztatsz?

A harmadik: Vannak-e céljaid?


Ha ezen kérdésekre (akár az egyikre) a válaszod negatív, akkor szerintem itt van a kutya elásva.


"Elmebetegség nem létezik csak a felelőtlenség különböző fokai".. Attól vannak negatív érzéseid, amik már annyira súlyosak hogy depresszióban nyilvánulnak meg.. Ami az értéktelenség és a körülményeknek kiszolgáltatottsága (felelőtlenség) érzése okozza szerintem. És szerinted?

Ha ez a gond akkor tudok segíteni..De jobb a pszichológus ő ezeket jobban elmondja, ha érti a dolgát legalábbis.

2010. jan. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igen,volt negatív...:\És kb mennyi idő,míg kiengednek onnan?és ezért mért kell nekem bent aludnom?Gyűlölöm a korházakat...És csak beszélgetnek?

2010. jan. 5. 21:49
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja majd mond el mi volt érdekel. [:
2010. jan. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Első nap rámraktak egy 24 órás vérnyomásmérőt,majd másnap odajött hozzám egy neurologus és dumált velem h mi a bajom:Spersze nemmontam neki semmit...aztán meg elküldött pszicholohushoz és kaptam egy csomo gyógyszert,és mostmeg pszichoterápiára járok majd.ennyi:)ma jöttem haza
2010. jan. 8. 15:16
 6/8 anonim ***** válasza:

előző vok..Mi az h nem mondtál semmit? ezt nem vágom..

Gyógyszerek tök marhaságok.. A tünetet lehet oldják de az okot ami a fejedben van nem..

lehet h én csak egy 16 éves fiú vok :) de sokat olvastam a témáról, több éve foglalkozok vele.

Bocsáss meg mindenkinek aki valaha megbántott..Ne másokat hibáztass hanem érezd hogy az életedet te irányítod.. És szeresd magadat.

Csak ennyi.. Nem könnyű koránt sem, de ezzel a negatív érzelmeidet (amik 99%-a vádaskodás, azaz mások hibáztatása a felelősség hiánya, hogy nem te irányítod az életedet nem te vagy a hibás/felelős hanem más) kiküszöbölöd amitől lelkileg egészséges leszel..

2010. jan. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem én bántom meg másokat,hanem engem bántanak inkább meg.Nagyon érzékeny személyiség vagyok.Amúgy meg egy ismeretlen embernek csak nem kezdem sorolni mennyi bajom van...főleg hogy még magamban is tartom.És bármilyen fura, én elfogadom magam:)

am L/14

2010. jan. 11. 15:32
 8/8 anonim ***** válasza:

Elfogadod magad az jó.. És mennyire bízol magadban és mennyire értékeled magad?


Ahogy én gondolom, sok kritikát kaptál gyermekkorodban (nem a szülők hibája hisz nem tudták milyen hatása lesz, ők jót akartak) ezért nem igen tartod magad becsülendőnek, kialakultak gátló negatív szokás mintáid, azaz félsz és zárkózott vagy, kicsit jobban mint az átlag. Nem tudom ez igaz-e, de ha minden körülmények közt szereted magadat, szereted embertársaidat (MINDENKIT) és mindent akkor byebye félelmek (egy idő után), és csökkennek a negatív érzelmeid (lassan elmúlnak) és a depressziót hírből sem ismered. :)


Amúgy mondd el nekik nyugodtan, most mitől félsz? Ők segíteni akarnak.

2010. jan. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!