Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért fáj a derekam? Pedig 14...

Miért fáj a derekam? Pedig 14 éves vagyok! 14/L

Figyelt kérdés
Két napja óta fájt a derekam, azt hittem, hogy menstruáció miatt, de már vége, akkor utána kezdődött fájdalom. Leülni, lehajolni nehezen tudok, viszont ha járok, vagy futok akkor nem érzem. Mitől van ilyen?

2014. jún. 24. 13:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Túl hirtelen nőttél sokat.
2014. jún. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Okozhatja, helytelen alvás pozíció, illetve, hogy még növésben vagy. Ha egyéb mozgásoknál észleled csak és hosszabb távon fent áll a probléma , akkor érdemes orvossal megnézetni, vagy felkeresni egy csontkovácsot. Remélem valamit segítettem, Üdv.
2014. jún. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)De valaki is írhat még válaszokat, ha eszükbe jutnak valami.
2014. jún. 24. 19:26
 4/4 anonim ***** válasza:

Sok minden okozhatja, pár lehetőséget felírt az előttem szóló. Jó eséllyel tudok rajta segíteni, mivel pont ez a munkám (az októl függően nem biztos, de ezért mondom, hogy jó eséllyel), természetesen a korod miatt szülői beleegyezéssel.

Üdv és jobbulást: egy gyógymasszőr

2014. jún. 25. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!