Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tegnap az édesanyám levágta a...

Tegnap az édesanyám levágta a hajam. Elmentem fürdeni, és rá 2 órára viszkető kiütésekkel lettem tele. Mi okohatja ezt v egyáltalán miez?

Figyelt kérdés
Nem ettem semmi szokatlant, és ez ne mrüh, mert eltünik 1 idő után. Próbálkoztam, hogy a tusfürdöt kicsit magamra teszem hátha lesz valami. És ott lett kiütéses ahova raktam. De most kijöttek máshol is és most nem érintkeztem tusfürdővel. Mi okozhatja ezt?
2008. júl. 31. 22:23
 1/1 anonim ***** válasza:

Valószínűleg a hajvágógépet, vagy ollót előtte más is használta, ez okozhat allergiás reakciót, még egészséges családtagok között is.

Ha nagyon durva a helyzet ALPICORT nevű oldattal kezelhető, amit bőrgyógyász ír fel, de előtte kipróbálhatod az ezüst kolloid oldatot-gyógynövényboltban kapható kb 1400 ft NANO a gyártó..be kell dörzsölni a fejbőrbe naponta kétszer, egyébként minden hámsérülést és fogproblémát gyógyít-az ezüstrészecskék jelenlétében elpusztulnak a baktériumok is( lásd.: samsung ezüsttechnologiás mosógépe, vagy ezüstszálas zokni-ezeket mind megalapozottan fejlesztették ki)-nézz csak utána a google-be beírod ezüst kolloid, vagy kolloidok és olvashatod is a jótékony hatásait!

A másik ami történhetett a meleg miatti izzadságtól kipattogzott a fejbőröd, ez elmúlhat, de a kolloiddal gyorsíthatod, utána viszont nem szabad hajat mosni..színtelen szagtalan csodaszer!

Mielőbbi jobbulást, remélem segítettem!

2008. júl. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!