Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan forduljak meg biciklive...

Hogyan forduljak meg biciklivel? Többi lent!

Figyelt kérdés
Nem tudok megfordulni biciklivel próbáültam már de a Csallánba kötöttem ki szóva azt azeretném megtudni hogy hogyan kell és ne olyanokat írjatok,hogy forsdítsd el a kormányt meg ilyeenek úgy tudok csak ha leszállok és áttolom a biciklit a másik oldalra előre is köszi és tudom hogy nagyon ciki......:((((((

2014. jún. 18. 19:34
 1/4 acelsziv ***** válasza:
Pedig nincs titka. Elfordítod a kormányt. Csak gyakorolni kell és ráérzel.
2014. jún. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tegyél fel pótkereket és gyakorolj azzal. Úgy nem dőlsz el.
2014. jún. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Fordulás alatt azt érted, hogy KANYARODNI ??? Vagy helyből ugratni és ellentétes irányba folytatni tovább?

Ha az elsőről van szó, tehát kanyarodni, akkor annak a GYAKORLÁS a titka. Nem tudom hány éve kerékpározol, de ez a mozdulat számomra annyira természetes, hogy én nem tudom leírni... De megpróbálom. Tehát Hajtod a kerékpárt. Közeledik az utca vége, le akarsz kanyarodni jobbra, lassítasz annyira, hogy még gurulj és ne ess el. Aztán a kormány jobb felé irányítod, majd a kanyar KÖZEPÉNÉL rátekersz és kijössz a kanyarból.. Talán így.

Azonban ha a másodikról van szó, amit írtam, akkor abban nem tudok segíteni. ...

2014. jún. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! :)
2014. jún. 19. 09:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!