Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Receptre vettem egy gyógyszert...

Receptre vettem egy gyógyszert a patikában, amit 30 napig kell szednem, az van a dobozán, h 2014 09 lejár a szavatossága, visszavihetem kicserélik?

Figyelt kérdés

Elvileg addig beszedném,de mégis zavar,mert úgy kellett megrendelni a patikusnak,és azt hittem "frissebbet" kapok!

Azt gondolom,h nem lesz tőle bajom,de zavar,szerintetek kicserélik ha visszaviszem?


2014. jún. 18. 12:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerűen csak ennyi ideig áll el. Azért is nem tartanak a patikában, mert dobhatnák ki negyed évente a rajtuk maradt gyógyszert.
2014. jún. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A 30 nap bőven belefér a szeptemberi szavatossági időbe. És még akkor sem halnál bele, ha netalántán október elsején vennéd be az utólsót.
2014. jún. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez nem kenyér, hogy frisset kell belőle venni :D


6. hónap van, 7. hónapig beszeded, az még mindig benne van a szavatossági időben, hiszen az 9. hóban jár le.

Teljesen felesleges visszavinned és nem fogják kicserélni.


Ha pl. 4 hónapig kéne szedned, akkor kicseréltethetnéd, mivel a 4. hónap már túl lenne a lejárati időn.

2014. jún. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!