Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Jó napot kívánok! Ha azt...

Madarász csilla kérdése:

Jó napot kívánok! Ha azt mondták hogy nem vagyok terhes, akkor mért érzem ugy mintha baba mozogna bennem?

Figyelt kérdés
Voltam orvonál Nő gyógyászaton ahol elöszőr tüszöt állapitottak meg, utána rá 1 hónap múlva meg sem vizsgáltak csak gyógyszert irtak fel. Most mikor vissza mentem már tüszöt sem láttak valahogy eltünt de senki nem érti hogyan? Mivel semmi vérzés nem volt. Most meg hatalmas nagya a hasam és ugy érzem baba mozog bent. Meg a tünetek is terhességre utalnak.

2014. jún. 9. 14:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Van amikor nem elég ha egybdoki vizsgál. Mondjuk a terhesség hamar kiderül:)
2014. jún. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Létezik álterhesség. Amúgy meg csinálj egy tesztet. Sokminden volt már a nap alatt.
2014. jún. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Álterhesség? Hatalmas nagy hasad nem lesz 1-2 hónap alatt és a gyerek sem érezhető még akkor. Menj el másik helyre! Hátha mégis terhes vagy.
2014. jún. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vegyél egy terhességi tesztet, ha bizonytalan vagy.
2014. jún. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Létezik állterhesség, ami még a terhességi tesztet is meghamisítja. Nálad inkább egyszerű pszichés ok lehet. Ha biztos akarsz lenni menj vissza az orvoshoz.
2014. jún. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Tesztett csináltam egyszer februárba az negativ lett.mrciusba tüszöt találtak,áprilisba gyógyszert irtak vizsgálat nélkül,májusba teszt negativ szintén.és most 6-án se tüszöt semmit nem láttak.Nem értem,ilyent még egy gyermekem melelet sem éreztem
2014. jún. 9. 15:11
 7/8 anonim ***** válasza:
Tesztelj, vagy csináltass vértesztet.
2014. jún. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Na mi lett? Babás vagy?
2014. júl. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!