Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A körmöm alatt elkezdett...

A körmöm alatt elkezdett felrepedezni a bőr. De már nagyon régóta. Mit lehet kezdeni vele?

Figyelt kérdés

Gondoltam vitaminhiányra, de nem tudom mit kellene szednem. Mitől lehet, hisz egészségesen táplálkozom. Rengeteg zöldséget, sovány húsokat eszem, még is nagyon csúnya a körmöm alatt a bőr és fájdalmas is.

Mi lehet az oka?


2014. jún. 4. 12:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Én ezt valami máj körüli problémának tippelném. Ott próbálj valamit kezdeni.
2014. jún. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a vegyszerektől, száraz levegőtől, mosogatás, mosás, stb és talán kevés vizet is iszol. Téen, míg tart a fűtés nekem is berepedezik, nyáron elmúlik, mert párásabb a levegő és a meleg miatt több vizet iszom.
2014. jún. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ja, még annyit, hogy télen és Tetran krémmel kentem be azt az ujjam végét, amelyik nagyon fájt, az általában reggelre beforrasztotta a repedést. Használj gumikesztyűt amikor vízben ázik a kezed háztartási munkáknál, és próbáld ki, hogy langyos olivaolajba áztatod az ujjaidat esténként.
2014. jún. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!