Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 7cm szőrszál a mellem alatt 5...

7cm szőrszál a mellem alatt 5 centivel, ez normális?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Talaltam egy iszonyat hosszú és vékony szőrszállat a testemen, a mellem alatt pár centivel, ugyan olyan vékony mint a tobbi, világos színű (nem vagyok egy szőrös tipus) de még a többi ott kb fél centi hosszú, ez 7cm. Ez jelent valami rosszat? Kérem csak olyan írjon aki tud is valami értelmeset hozzá szólni. (22 éves fiú)

2014. jún. 3. 02:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmi rosszat nem jelent,miért is jelentene.Nekem nagyon sok szőröm van és mind ilyen hosszú.Vágd le és kész!
2014. jún. 3. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nem jelent az semmi rosszat énis k@rva szőrös vagyok és nincs belőle bajom ha meg nemtetszik leköll vágni
2014. jún. 3. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Van ilyen, hogy 1-1 szál hosszabra nő, semmi gond nincs vele, vágd le, vagy húzd kik tövestöl egy csipesszel.
2014. jún. 3. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Miért kéne levágni? Tépd ki nyugodtan. Lehet, hogy ez a szőrszál életed végéig mindig kinő majd. Attól, hogy kitéped nem lesz semmi bajod, nem rákosodik el, meg ilyesmi. (Ha ettől félsz)
2014. jún. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!