Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Első droghasználat után...

Első droghasználat után milyen panaszok léphetnek ilyenkor fel?

Figyelt kérdés
itt pl arra gondolok hogy pl hasfájás hasmenés nátha vagy ilyesmi lehetséges és ha igen mi a teendő?

2014. jún. 2. 20:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem írtad, hogy milyen drog, de feltételezem hogy fűről beszélsz... semmi, a lényeg, hogy ne pánikolj be, csak élvezd és lazulj el :) ;)
2014. jún. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Na ez a 3 amit felsoroltál biztosan nem :) Előfordulhat ezer más tünet viszont, jó lenne ha leírnád, hogy mit szedtél, mikor és mik a tüneteid.
2014. jún. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Speedet..hat annyira nathas vagyok hogy alig kapok levegot,meg faj a hasam,a torkom kapar vagyis ilyen egeto erzes..
2014. jún. 2. 21:07
 4/8 anonim ***** válasza:
nekem is volt, elmulik csak igyál sokat.
2014. jún. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem is biztos hogy a speedtől van.. Ahogy már előttem is írták, igyál sokat és aludd ki magad.
2014. jún. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Speedet, de mikor? Valószínűleg teljesen más oka van, nyilván ha most szívtad fel az orrodba, akkor irritálhatja a nyálkahártyát, de azért annyira nem szokta. Elkaphattál valamilyen vírust, a drogtól függetlenül, egyél, igyál és pihend ki magad.
2014. jún. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 cli_hlt ***** válasza:
Ez egy ronda megfázás lesz. Sem az amfetaminok, sem a szokásos szenyezők nem okoznak ilyen tüneteket.
2014. jún. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szerintem is csak megfáztál a speed-től független.

Gondolom itt is rolad van szó http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__egyeb-kerdesek__5735.. Ne félj kúráld ki magad ugy mint máskor igyál pihenj

2014. jún. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!