Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fülzúgás megszüntetése?

Fülzúgás megszüntetése?

Figyelt kérdés

Szerencsésnek mondhatom magam, nem volt túl hangos és zavaró, főleg teljes csöndben szenvedtem tőle. Majdnem fél évig tartott, több helyre is elmentem kivizsgáltatni magam, de nem használt semmi.

Pár napja nem hallom, remélem nem tér vissza. Igazság szerint segíteni szeretnék azoknak, akik szenvednek tőle és azért tettem fel a kérdést, hátha valaki épp rákeres, vagy valaki ki tudja még egészíteni.

Nem tudom, hogy a következő dolgok hatására múlt-e el, természetesen sok mindent megpróbáltam, hogy megszabaduljak tőle.


- Orvos, kivizsgálás

- Egészséges étkezés

- Napi 3 liter víz

- Napi fél óra mozgás minimum, utána nyújtás! Nyak, vállak, kezek... (például futok, jól oldja a stresszt)

- Csend kerülése, halk zene elalváshoz vagy bármely más élethelyzethez, ahol túl nagy csend

- Vitaminok

- Relaxálás

- Elegendő alvás! (minimum 8 óra)

- Figyelem elterelése a hangról, bármivel...

- Telefonok, készülékek kikapcsolása esténként


Én ezekre a dolgokra figyeltem oda, de nem garantálom, hogy emiatt múlt volna el, remélem azért, hogy másnak is beválik. Mielőbbi gyógyulást kívánok az összes sorstársamnak és kitartást! Ha valakinek valamilyen tippje lenne még, kérem, írja meg válaszban!



2014. máj. 29. 17:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia, írtam egy privátot, kérlek olvasd el. Lassan 1 éve zúg a fülem.
2014. dec. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kérlek segíts nekem pár napja zúg a fülem!
2016. márc. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!