Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb és a legolcsó...

Melyik a legjobb és a legolcsóbb, víztisztító?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék víztisztítót,de nem tudom melyik a legjobb,mit kell nézni rajta van kancsós fajta. Csapra szerelhető,hosszú távon melyik jobb és olcsóbb? Hol lehet beszerezni ilyet?Mit kell néznem ,ha megveszem. Mindenki akinek van, és tud valamit róla írjon 2-szót hozzá.Köszi a segítséget:)
2009. dec. 30. 09:58
 1/4 anonim ***** válasza:
26%
azt, hogy melyik a legolcsóbb víztisztító,azt nem tudom, de mi az eSpring-et használjuk,és nagyon-nagyon bevált.ez egy amway-es termék, ha a rendszer tagja vagy akkor 192.000ft, ha nem akkor 250.000ft.magyarországon csak erre van tb támogatás, és úgy tudom,hogy részletfizetés is lehetséges. teljesen máshogy szűr, mint a többi víztisztító, de ezt hosszú lenne leírni. ha érdekel írj privit, és szívesen elmondom!
2010. jan. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
mi nikkent használunk és szeretjük nagyon. ez kancsós fajta
2010. jan. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nekünk csap elé telepíthető van, Aquavida típusú. Nagyon jó kis gép és jó ára is van a többi ilyen kompakt típusúhoz képest. Ráadásul most akciós is. A www.ivovizszures.hu oldalon van leírás is róla.
2010. jún. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Itt minden fajta víztisztító közül lehet választani, szakmai segítséggel, ráadásul jó áron. Aki kicsit is bizonytalan a kérdésben, mindenképpen érdemes szakember segítségét kérnie, mert egy rossz választással akár még árthatunk is!

2011. febr. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!