Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A kisfiam 5 hónapos és kiütése...

A kisfiam 5 hónapos és kiütéses. Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Sziasztok, a kisfiam néhány napja belázasodott de még hála Istennek nem volt vészes, mindig sikerült levinni a lázát. Viszont tegnap észre vettem hogy a fején vörös kiömlés van, kérdeztem is anyósomat hogy mi lehet az. Azt monda csak elfeküdte (épp azon az oldalon aludt a babakocsiban). Mire hazaértem, már a mellkasa, és fürdés után a háta is olyan lett. Mi lehet ez, nagyon meg vagyok ijedve hogy mi lehet az, ma 5 re kell mennünk orvoshoz.
2014. máj. 21. 09:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha a gyerek lázas, annak oka van amitől belázasodott. Nem a lázát kell levinni, mert az csak tünete annak, hogy beteg, kórokozók vagy egyéb baj miatt. Vidd orvoshoz minél hamarább
2014. máj. 21. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
láza lehetett az injekciótól de ez a kiütés dolog nagyon aggaszt, mert azóta nem volt lázas
2014. máj. 21. 09:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!