Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Titeket nem idegesítene? Mit...

Titeket nem idegesítene? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Férjem a tipikus makacs ember,aki csak akkor megy orvoshoz ha viszik,nem hallgat senkire,szerinte az orvosol hülyék,nem tudnak semmit,felesleges orvoshoz menni.Ezt ő így gondolja,de közben meg szenved már két hete,egész nap rosszul van,fogyott egy csomót,és hiába Könyörgök hogy Menjünk el orvoshoz,nézzük meg mi van vele,ő nem megy. Mindig megígéri hogy elmegyünk aztán Aznap kitalálja hogy ó már semmi baja nincsen,de másnap ugyanúgy panaszkodik es szenved egész nap.

emiatt persze rohadtul felidegesitem magam,es a végén mindig én vagyok a hibás hogy veszekszem vele. Nagyon aggódom érte,azert húzom annyira hogy Menjünk dokihoz.


mit gondoltok erről az egészről? Mit csináljak?



2014. máj. 20. 14:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Kérjél neki időpontot az orvoshoz holnapra, és este mikor panaszkodik, közöld vele.
2014. máj. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi baja, mije fáj?
2014. máj. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hívd ki rá az ügyeletet. Vagy, bár én nem vagyok a kényszerítés híve, de ha a szép szó nem használ, akkor addig nincs vacsora, amíg el nem megy dokihoz, vagy valami ilyesmi.
2014. máj. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Állandóan görcsöl a hasa /ez egyáltalán nem jellemző rá /,eszik valamit és egy órán belül kijön belőle,néha fáj a mellkasa is,fogyott is 8 kilót rövid időn belül,gyengének érzi magát / ez sem jellemzo rá / :((
2014. máj. 20. 15:27
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem te vagy a hibás, sőt csodálom, hogy hogy bírod. Engem megőrjítene. Telefonálj be a házidokihoz, mondd el neki a helyzetet, és javasoljon valamit. Esetleg hívd ki.
2014. máj. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez elég sok fogyás, háziorvoshoz el kellene mennie, értesd meg vele, hogy minél előbb megy, annál hamarabb gyógyul.
2014. máj. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!