Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet ez? Valaki esetleg...

Mi lehet ez? Valaki esetleg tapasztalt már ilyesmit? Ha igen, mi ez? És hogy kezelte?

Figyelt kérdés
Évek óta járok szoliba kisebb-nagyobb megszakításokkal, de ilyet még nem tapasztaltam. Világos a bőröm,de nem szoktam megégni, azonban szolit váltottam és ahova most járok extra erős csövekkel ellátott gépek vannak, egyik az unios szabványoknak megfelelő míg a másik csokicsöves néven fut. Mindkettőt kipróbáltam már 6-6 percre és azt tapasztaltam, hogy a mellkasomon és a csonton ahol vékonyabb a bőr fehér foltok jelentek meg amik később bepirultak,mintha égési nyomok lennének, viszont 1-2 nap után eltűnnek/elhalványodnak.
2014. máj. 19. 14:38
 1/1 anonim ***** válasza:
A fehér foltok általában bőrgombától vannak, menj el bőrgyógyászhoz.
2014. máj. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!