Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan törtétek el valamiteket?

Hogyan törtétek el valamiteket?

Figyelt kérdés
Ha olvassa valaki ezt a kérdést, akinek már volt eltörve valamije, az leírná nekem, hogy hogy TÖRTÉNT? :) kÖSZÖNÖM SZÉPEN:)
2009. dec. 27. 14:50
 1/7 anonim válasza:

Húha. Hol kezdjem... :-D

Legurultam a lépcsőről eltört a lapockám.

Lefejeltem a falat betört a fejem.

Leestem a padlásról eltört 2 ujjam és a kulcscsontom.

Télen jégkoripályán elestem, eltört a singcsontom és a kisujjam.

Leestem fáról és elrepedt 2 bordám.

Lábujjamra ráejtettem egy vasat és úgy tört el.

A vállamat a fürdőszobában valahogy de elég rég volt, már nem emlékszem rá pontosan.

Meg a bokám is volt egyszer eltörve akkor tesin futás közben kibicsaklott valahogy.

Jelenleg ennyi, pedig még csak 13 éves vagyok. xD Nem vagyok valami nyugton ülős fajta, de én már hozzászoktam az ilyen balesetekhez. :-D :-)

2009. dec. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tesi óra .Szekrényugrás.= Ujjtörés :'D
2009. dec. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Lendületből fejbecsapott egy hinta-betörött a fejem

Rámdőlt egy rosszul rögzített focikapu - megint a fejem törött be

Fejen harapott egy rendőrkutya - eltörött az orrom


Lejjebb még nem törött el semmi :D

2009. dec. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Elütött egy autó eltört a szeméremcsontom.
2009. dec. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Lovasbaleset. Szilánkosra tört a karom. :D
2009. dec. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

oviban a jégen csúszkálás közben eltört a bal csuklóm

szintén ovis koromban mászókáról leestem és eltört a jobb csuklóm

általánosban felbuktam a focikapuban, akkor ismét eltört a bal csuklóm :D

biciklizés közben elestem, papucsban voltam, "ráléptem" a nagylábujjamra, így eltört

aztán nem szoktam meg, hogy a tengerben a hullám kis buckákat alakít ki, szintén ráléptem a saját lábujjamra


Kissé szerencsétlen vagyok. :S

2009. dec. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Öt éves koromban leestem egy fáról. Eltört a combcsontom. Pedig nem is estem magasról. Hónapokig be voltam gipszelve derékig.

Aztán elsős koromban biciklivel buktam egy kanyarban, homokos volt a járda. Eltört a könyököm.

Ötödikben foci közben rosszul nyúltam bele egy labdába, eltört a jobb kezem középső ujja.

A fejemet egyszer az erkély rácsába vertem bele véletlenül alulról, betört a fejem.

Tizenöt éves koromban tesiórán, foci közben kibicsaklott a lábam. Eltört egy lábközépcsontom.

Tavalyelőtt véletlenül belerúgtam mezítláb az asztal lábába, eltört a kislábujjam.

Idén ősszel megcsúsztam a járdán a vizes faleveleken, megint eltört egy lábközépcsontom. El sem estem pedig. Eddig ennyi.

25/F

2009. dec. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!