Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért válik ketté a körmöm?

Miért válik ketté a körmöm?

Figyelt kérdés

A ketté nem is jó kifejezés, inkább hárommá, néggyé. Ilyen kis rétegekké válnak szét és jönnek lefele, nem tudom jobban megfogalmazni.

Mitôl van? Mit tehetnék ellene?



2014. máj. 7. 08:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Menj el a háziorvoshoz, kell egy vérkép, hogy nincs-e valamilyen szrvi bajod, vagy vitaminhiányod, bár lehet vegyszerek, vagy helytelen körömápolási szokások miatt is.
2014. máj. 7. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg egy kis multivitamin megoldja. Nekem is volt ilyen, utáltam, csapnivalóan nézett ki a kezem. Szedhetsz Revalidot is, az kimondottan hajra és körömre jó.
2014. máj. 7. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Imola Ágnes ***** válasza:
Nekem is hasonló problémám volt, a vérkén nem mutatott semmit, bár nem e miatt csináltattam. Ami nekem használt, és azóta nincs is bajom: multivitamin, és 2-3 naponta bekentem a körmöm és a környékét ricinusolajjal, és kb 20 percig rajta hagytam. Azóta egyáltalán nem volt ilyen gondom, néha még kenegetem,d e max havonta 1x.
2014. máj. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! :-)
2014. máj. 7. 10:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!