Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen hatása van a rovarírtón...

Milyen hatása van a rovarírtónak az emberi szervezetre?

Figyelt kérdés
Tegnap hangyaírtót (permetet) kellett otthon használnom, szellőztettem közbe, de azért elég sokat belélegeztem ahogy visszacsapódott. Amikor befejeztem elég rosszul éreztem magam ezért úgy gondoltam kicsit ki megyek sétálni, mert hiánya szellőztettem folyamatosan, azért érezni lehetett a lakásban. A séta nem tartott soká, iszonyat fejfájás jött rám és ez tartott estig. Nagyon korán elaludtam és reggel megint erre ébredtem plussz szédülés. A vérnyomásom 90/50. A kérdésem az lenne, hogy ez a rovarírtótól lehet? Ha igen mennyi idő amíg ez kimegy a szervezetből? Kell e orvoshoz fordulni ilyenkor? Vagy mi a teendő? Köszi a válaszokat.
2014. máj. 1. 10:54
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!