Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Évente egyszer kötelező...

Évente egyszer kötelező orvosi vizsgálat?

Figyelt kérdés
Szerintem nagyon jó lenne, ha bevezetnék azt, hogy évente egyszer mindenkinek meg kellene jelennie orvosi vizsgálaton, ahol alaposan, tetőtől talpig megvizsgálnának. Normális körülmények között persze, alsónadrágra, ill. bugyira vetkőzve, az alapvizsgálatokon túl fiúknál herevizsgálat és a fityma hátrahúzása is része lenne, lányoknál a mellek áttapintása, valamint mindkét nemnél egy gyors rektális vizsgálat. Csak ha meg volt az éves vizsgálat, lenne támogatott bármilyen kezelés... Mi a véleményetek?
2014. ápr. 24. 00:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Es ki fizetne mindezt? Ez a velemenyem.
2014. ápr. 24. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Hülyeség
2014. ápr. 24. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
És mégis milyen hasraütéses módszerrel szemelted ki pont ezeket a vizsgálatokat mint kötelezőt? Évenkénti nagylabornak több értelme lenne...
2014. ápr. 24. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Minek?


És mi ez a megszállottság a nemi szervekkel?


Szerintem perverz vagy.

2014. ápr. 24. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól hogy te erre izgulsz még szerencsére nem vezetnek be ilyesmit. De ha annyira jó akkor járj te ilyen vizsgálatokra... én akkor sem mennék ha kötelező lenne.
2014. ápr. 24. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nagyon jó ötlet, a nagylaborral együtt, sőt egy hasi ultrahangot se ártana belevenni, meg székletvér-vizsgálatot. Valószínűleg kevesebb pénz menne erre rá, mint a kialakult betegségek gyógyítására, plusz erős egészségnevelő hatása lenne, ha tényleg nem kapna támogatást, aki nem jár rendszeresen, de hát láthatod, Magyarország nem vevő erre.
2014. ápr. 24. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Most nem tudom eldönteni, hogy ez valós kérdés, vagy jól álcázott trollkodás...
2014. ápr. 24. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!