Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon hanyingerem van, de...

Nagyon hanyingerem van, de nagyon felek a hanyastol es nem szeretnek hanyni! Mit tegyek? Surgos!

Figyelt kérdés

Az utobbi napokba rengeteg edesseget ettem ossze, amit mar igy utolag nagyon banok. Mar eszaka is emelyegtem tole,de el tudtam.aludni. Ma probaltam.normalis kajakat enni, de ettem.edesseget is, mert megint nem birtam leallni (menstrualok, ma jott meg es az elotte levo napokba mindig nagyon sokat eszek). Szoval emelygek, hanyingerem van, az elobb is azthittem mindjart hanyok, de a menstruacio is ratesz a hanyingerre, meg a fejfajas is (ami szinten a menstruaciotol van). Mit tegyek hogy jobban legyek? Hogy uszhatnam.meg hanyas nelkul? Ne irjatok, hogy jobb ha kijon,mert nekem nem.

15L


2014. ápr. 22. 20:58
 1/1 anonim ***** válasza:
"Ne irjatok, hogy jobb ha kijon,mert nekem nem. " Te is ember vagy, szóval neked is jobb, ha kijön, esetleg nem úgy gondolod. A hányással a szervezet segíteni akar, a szervezet sosem árt magának. Ezt tartsd észben. Menj szagmentes környezetbe, igyál vizet, vagy esetleg kólát ha a büfögés segítene, nem tudom milyen stádiumban vagy. Feküdj le, de valami legyen bekészítve hányás esetére.Ezeket tudom ajánlani.
2014. ápr. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!