Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Amikor a tömegben vagyok...

Amikor a tömegben vagyok szédülni kezdek és közben nagyon fáj a fejem. Ez betegség?

Figyelt kérdés
Először egy nyaraláson vettem észre amikor kint voltunk a bazároknál és rengetegen voltak,majd múlt héten voltunk Miskolcon és ott nagyon rosszul lettem.

2014. ápr. 9. 23:24
 1/3 anonim válasza:

Fóbia lehet. Ami tulajdonképpen betegség féle, de annyira nem, hogy azt mondd, beteg ember vagy. :) Hallottam már erről. A bezártságtól való félelem egyik fajtája, amikor azt nem szereed, ha rengetegen körbe vesznek, és úgy érzed, nem tudsz szabadulni.

Kb. ezt érzed? Ha nem, akkor valami más lehet.

2014. ápr. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet kezdődő pánik is. Ne hagyd elhatalmasodni, mert rosszabb lesz. Mély levegő, nyugi, nem lesz bajod a tömegben, erre koncentrálj ha érzed!
2014. ápr. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem pánikolok,meg semmi olyan,csak nagyon rosszul leszek meg a fejfájás.
2014. ápr. 9. 23:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!