Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fiatal korom ellenére nagyon...

Fiatal korom ellenére nagyon fáj mindennap a hátam és derekam is. Szerintetek csontkovács jó ötlet lenne?

Figyelt kérdés
Már ősz óta visszatérő probléma nálam a derék és háti fájdalom, mikor elmentem háziorvoshoz elküldött annyival először, hogy várjunk még hátha elmúlik(nem tudom, hogy 4 hónap után mire ez még februárban volt)majd visszamentem márciusba, hogy csak nem múlik és kaptam kenőcsöt de hiába kenem azt a szart lassan 1 hónapja lóf*sszal egyenlő.Már gimis koromba megállapítottak nálam gerincferdülést, ezért lúdtalpbetétet is hordok de semmi és fogalmam sincs mitől van de 20 évesen nem akarom így leélni az életem hátralevő részét.Mi tévő legyek?Csontkovács esetleg?
2014. ápr. 7. 12:36
 1/6 A kérdező kommentje:
ja igen lúdtalpas is vagyok
2014. ápr. 7. 12:40
 2/6 anonim válasza:
100%

Éppen utána olvastam annak hogy a lúdtalp gerincproblémákat és fájdalmakat okoz. Előtte próbáld azt orvosolni aztán ha nem működik akkor talán talán.

Én is lúdtalpas voltam,de sose volt lúdtalpbetétem, ajánlottak egy-két mozdulatsort és mezbitlábjárást.:) Szerencsére imádok mezítláb járkálni,nekem el is múlt. Hát problémám nem volt.


[link]


Nekem is mondták hogy gerincferdülésem van arra is kaptam mozdulatokat. Próbálj keresni a neten testtartást segítő gyakorlatokat Sokat segít. Én megfogadtam,hogy egyenesebben ülök meg ilyenek. Igazából engem a biciklim tett helyre,mert rákényszerít arra,hogy egyenesen üljek rajta.:) De figyelj oda egy kicsit te is a testtartásodra. Sok sikert és kitartás.

2014. ápr. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem első körben orvos kéne kontrollálja az állapotodat, hogy pontosan tudd, miről van szó. A csontkovácsok nem rendelkeznek semmiféle egészségügyi végzettséggel. Egy csomószor jó és ideiglenesen enyhíti a fájdalmat az, amit csinálnak, de lehet speciális az eü állapotod, illetve kifoghatsz kóklert is. Előtte legalább tudd meg, mi a bajod konkrétan. Lehet az már gerincsérv is azóta, amit igazán nem kéne csontkováccsal nyomorgattatni.
2014. ápr. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, elsőnek meg üzenem, hogy a lúdtalp ha van az marad is de a torna nem is rossz.Hálásan köszönöm!Igen én is szeretnék utána járni de a háziorvosom legyint rá pedig nem vagyok orvosi rendelő lakó páciens fajta.
2014. ápr. 7. 13:15
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor cseréld le. Ha azt nem is, mindenképp menj vissza hozzá, h nem múlik a fájdalom. Minimum egy reumatológiára illene elküldenie.
2014. ápr. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

most hívtam fel azt mondta, hogy akkor váltsunk gyógyszert de kikönyörögtem a reumatológiát.

Jó lenne leváltani de bizonyos okok miatt nem tehetem.

2014. ápr. 7. 16:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!