Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Elég lehangoló és zavaró, már...

Elég lehangoló és zavaró, már nem tudok vele mit kezdeni valakinek valami ötlet? :/ (Többi lent)

Figyelt kérdés
Már egy jó ideje elkezdődhetett ez az egész kb egy éve , de sose bontakozott ki ennyire mint mostanában. Nem tudok olyan boldog lenni mint azelőtt pár hónappal, pedig elég pörgős ember vagyok és tényleg imádok beszélgetni sőt még nevetni is de annyira elment a kedvem az emberektől senkivel sincs kedvem beszélgetni szóval minden emberi kapcsolatot elszeretnék kerülni nem azért mert nekem ez jó lenne csak úgy érzem nincs rá szükségem. Sokakat megérint ez hogy kerülöm őket , de nem tudom nekem ez nem olyan bántó hanem már természetes. Pszichológushoz is járok mert tavaly közepesen súlyos depressziót és súlyos szorongást diagnosztizáltak ez egy időre le is csillapodott de most újra és újra előjön és egyre rosszabb. Csökkent az étvágyam is van hogy kibírom egész nap evés nélkül ez különösen nem is zavar hanem inkább a családtagokat. Önértékelési zavarokkal is szenvedek ami jobban kiterjed az egész napi hangulatomra. A régi életemet szeretném vissza kapni a pörgős,nevetős,beszélgetőset tudom hogy minden saját magunkon múlik de egyszerűen nem megy küzdök ellene hogy ne ilyen legyek de még se sikerül.. a hozzám közelállókat is valamiért ellököm magamtól nem szeretnék senkit se közel engedni magamhoz de nagyon szeretem őket csak nem megy valami könnyen a kifejezés :/ Őszintén mit kellene már csinálnom a gyógyszerek szedésén kívül ? ..:/ Előre is köszönöm a válaszokat !
2014. ápr. 6. 15:24
 1/1 anonim ***** válasza:
ajjaj.korod?
2015. jan. 5. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!