Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Véres /fekete széklet lehet...

Véres /fekete széklet lehet vasgyógyszer miatt?

Figyelt kérdés
11.napba vagyok a menstruációmba és véres a fekete székletem meg a vizeletem és mostanában szedem a Maltofer vaspótlót még nem tudtam elmenni orvoshoz előfordulhat hogy emiatt a gyógyszer miatt lett olyan? Eléggé félek :/
2014. ápr. 5. 00:29
 1/7 anonim ***** válasza:
21%
Én úgy tudom a fekete széklet a vashiány (egyik) jele (is). Gondolom ezzel ki vagy segítve :D
2014. ápr. 5. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%

Ezzel lehet kicsit jobban:

[link]


"A készítmény alkalmazása során a széklet sötétre színeződik, melynek azonban klinikai jelentősége nincs."

2014. ápr. 5. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Amint tudok elmegyek orvoshoz de köszönöm szépen a válaszokat! :)
2014. ápr. 5. 00:43
 4/7 anonim ***** válasza:
A Maltofer vastartalma miatt lesz fekete a székleted, természetes "mellékhatás", nem kell aggódnod miatta (nem vérzés).
2014. ápr. 5. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A vaskészítmények feketére színezik a székletet! Nem a vashiány tünete a fekete széklet,hanem a vaspótlásé. Semmi gond ezzel!
2014. ápr. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Emiatt nem kell orvoshoz menned, minden vaskészítmény feketére színezi.
2014. ápr. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm ! :)
2014. ápr. 5. 18:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!