Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A problémám az lenne, hogy...

A problémám az lenne, hogy nagyon nehezen alszok el.1-2 óra alatt alszok el.15 éves vagyok. Ez miért lehet, vagy mi okozza?

Figyelt kérdés
A válaszokat előre is köszönöm.
2014. márc. 19. 20:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Sokat gondolkodsz mikor lefekszel az ágyra hogy aludni akarsz? Arra gondolok hogy fantáziálsz csajról aki tetszik, vagy valami olyan probléma pl. ami suliban van vagy lehet sokminden amin gondolkodhatsz. Nekem is szokott ilyen lenni mikor csak jönnek a gondolatok meg jönnek és a végén már felidegesítem magam hogy nem tudok aludni.
2014. márc. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
kave, tea, redbull napkozben bejatszik?
2014. márc. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem kávézom, energia italt iszok, de csak mert deszkás vagyok, és néha kell.
2014. márc. 19. 21:06
 4/4 anonim ***** válasza:

mert deszkás vagyok, és néha kell - nem latom az osszefuggest


Ha rendesen taplalkozol, mozogsz eleget es eleget aludnal, akkor nem lenne ra szukseged!


Az energiaitalban szerinted mi van? Sugok: koffein!!!!!


Persze hogy nem tudsz tole aludni, mindegy mit iszol, kave, tea, energiaital, az ezekben levo koffein ebren tart!

2014. márc. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!