Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Patikában vettem Candida...

Patikában vettem Candida tesztet, mennyire megbízható?

Figyelt kérdés
Megjelent a teszt csík rajta...ergo pozitiv.ez akkor azt jelenti Candidám van?/igen tudom mindnekiben van nem erre értem../Elég sok tünetem van és nem találták eddig a gondot...lehet ez lenne az?!?!Vagy az hogy a Candida emésztési gondokat okoz csak kamu?Tegnap olvastam itt egy kérdést ott írták sokan h szkeptikusak..
2014. febr. 25. 15:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Candidája mindenkinek van.

De nem okoz olyan gyakorisággal problémát, mint ahogy állítják.


Ha emésztési problémáid vannak, fordulj belgyógyászhoz.

Biztosan van oka, de nem a Candida.

Egy közeli ismerősömnek évekig volt emésztési problémája, konkrétban puffadt. Orvostól orvosig járkált, kipróbált mindent, másképp táplálkozott, de nem múlt el neki. A végén kiderült, hogy az orvosok nem vették észre, hogy hasnyálmirigyrákja van. Meghalt.

Ezt nem azért írtam le, hogy megijesszelek, vagy hogy neked is biztos súlyos bajod van, hanem azért, hogy lásd: hiába Candidázol, nem ott van a kutya elásva. És nem is a méregtelenítésen meg a diétákon múlik.

2014. febr. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

És semmi más tünete nem volt csak a puffadás?

Hogy derült ki végül a hasnyálmirigy rák?

2014. febr. 25. 16:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!