Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hova kell fordulnom, mi a...

Hova kell fordulnom, mi a teendő aranyér esetén?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok, lány és most vettem észre, hogy egy kis méretű (szerintem) aranyerem van.

Tudom, hogy a google a barátom, de most kicsit megrémültem és egyszerűbb ha ti segítetek, minthogy én most nekiálljak keresgélni.

Azért pánikoltam be, mert a párom nagybátyjának elég súlyos. Ez viszont szűk egy hónapja nekem még nem volt. Tény, hogy székrekedésem van, nem eszek rostban gazdag kajákat, de ez elmúlhat???

Milyen orvoshoz kell fordulnom? (annyira kínos... :S )Ha ad valamit, akkor elmúlhat, vagy csak műtéttel, vagy azzal sem teljesen? Mit lehet erről tudni? Elsősorban nem az orvosi meghatározásokra vagyok kíváncsi, hanem tapasztalatokra.

Nem fáj, nem viszket, semmilyen tünetem nincsen!

Köszönöm a segítséget


2014. febr. 24. 18:02
 1/2 anonim ***** válasza:

első körben pl. Reparon kúp és kenőcs, vagy hasonló vény nélkül alkalmazható szert érdemes kipróbálni. Lehet kamillateás ülőfürdőt venni, és rostos ételeket kell enni, hogy az emésztésed rendben legyen.

ha mindezek nem segítenek, akkor kell orvoshoz fordulni.

2014. febr. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Menj háziorvoshoz, és ha kell majd ő tovább küld.
2014. febr. 25. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!