Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fájdalmas elöl a fog húzás?

Marika2214 kérdése:

Fájdalmas elöl a fog húzás?

Figyelt kérdés
Ha valakinek van tapasztalata kérem irjon!köszönöm
2014. febr. 21. 13:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Frontfogról van szó ? Alsó vagy felső ? Én azt hallottam ,hogy kellemetlen ,igen :S ! Főleg a szemfogé ,mert annak a leghosszabb a gyökere .
2014. febr. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
ez sok dologtól függ, nekem majdnem mindenhonnan húztak már fogat, bölcsességfog, csontfog, alsó/felső állkapocs?
2014. febr. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Felső állkapocsrol lenne szó! Es ami azt illeti eléggé tartok ettöl hogy fogom e érezni vagy sem...
2014. febr. 22. 00:47
 4/5 anonim ***** válasza:

Jogos a félelem ....

Az érzéstelenítés is kellemetlenebb ,mivel esetedben idegekkel gazdagabban ellátott területen történik . Van lehetőség a szúrás helyét érzésteleníteni zselével . (Kérjed orvosodtól ,nem ciki ) Mikor kell menned fogorvoshoz amúgy ?

2014. febr. 22. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen azt tudom hogy a szuri elég kellemetlen! :-( az a hejzet hogy most még csak alul csinálja a doki a fogaimat ugyértem mi elött elkészül a fog potlásom alapos rendnek kell lennie a számban... De fel világositott az orvos hogy sajnos elöröl is lessz huzás elötte még kell menjek egy panoráma röntgenre is...elöl van 4 db koronám.6 évig birta ki rohadt aladta a fog,fogak talán a 4 ből ha 1 még ép úgy ahogy...nem is tudom hogy fogom át vészelni azt az időt mikor sor kerül a huzasra és fogak nélkül kell legyek! :-( mivel azt is hozzá tette meg kell majd várnom a gyogyulast...:-(

Köszönöm a válaszokat és örülnék ha irnátok még! :-)

2014. febr. 22. 10:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!