Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Protein-től tényleg magasabb...

Protein-től tényleg magasabb lehetek?

Figyelt kérdés
A napokban egy ismerősöm mondta, hogy egy hónapig szedett proteint és 5cm-el magasabb lett, lehetséges ?

2014. febr. 12. 20:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem javaslom.Ezekbe a "táplálékkiegészítőkbe" mindenfélét beletesznek. Már részben a nyersanyag is olyan, hogy azt emberi fogyasztásra alkalmatlannak minősítette valamely élelmiszer engedélyezési hatóság, részben meg szándékosan beletesznek valamit, amitől vagy függőség alakul ki (nikotin), vagy valamilyen konkrét, de hatóságilag nem engedélyezett célt lehet vele elérni (hormonok). Elképzelhető, hogy nincs feltüntetve a cimkéjén vagy nem is szerepel az engedélyeztető hatósághoz beadott dokumentumokban, de tartalmaz növekedési hormont (amit a legtöbb állattenyésztő "üzemben" is használnak, pl takarmányba keverve). Persze az 1 hónap alatti 5 cm növekedés részben eléggé kérdéses, ha meg igaz, akkor kifejezetten életveszélyes !!
2014. febr. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, nem tudom probáljam-e ki mert elégé alacsony vagyok és ez sok dologban hátrány nekem.
2014. febr. 12. 21:22
 3/3 anonim ***** válasza:

Figyi kérdező, elárulom, hogy a protein az fehérje.

Eddig is ettél fehérjét, ha eszel húst.

Nem fogsz tőle nőni. Orvoshoz fordulj, hogy a lehetőségekről tájékozódj, pláne ha még fiatal vagy - akkor még jobban tudnak segíteni növekedési hormonnal vagy ilyesmivel. Ha idősebb vagy, akkor szűkebbek a lehetőségeid.

2014. febr. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!